0
Fiyat Aralığı
Listeleme
Aksesuar
Sıralama
Ürün bulunamadı.

Aksesuar

Aksesuar, başta kadınlar olmak üzere erkeklerin de vazgeçemedikleri şeylerdir. Bayan çanta bunların başında gelir. Erkekler için en bilindik aksesuar tesbih olmuştur. Kadın çanta her kıyafet ve davet için kombin yapmak için gerekli bir eşyadır. Bunların yanında saat de şık eşyalardan birisidir. Sevgili saatleri ve sevgili kombinleri her zaman çiftlerin tercihi oluyor. Erkeklerin çok sık kullandığı başka bir eşya ise erkek yüzük olmuştur. Bunun birlikte erkek kolye de erkekler tarafından sevilen bir aksesuar olmuştur. Erkek saat modelleri günümüz teknolojisi ile çok şık ve hoş tasarımlar barındırıyor.

Bileklik, erkek bileklik modelleri son yıllarda hem erkeklerden hem de kadınlar tarafından çok seviliyor. Erkeklerin çok sık kullandıkları tesbihler arasında kehribar tesbih yer almaktadır. Çanta son yıllarda daha küçük boyutlarda ama daha gösterişli tasarımları ile dikkat çekiyor. Çanta modelleri bu yüzden sürekli popüler bir eşya olarak ilgi görüyor. Saat modelleri daha çok gençler tarafından tercih edilmekte olsa da her yaştan insanların kullandığı bir aksesuar. Sallantı küpe abiye kıyafetler ile çok şık kombin yapılacak küpe modelleri olmakta. 2019 bayan çanta modelleri hanımlarda hem merak uyandırıyor hemde sabırsızlığa yol açıyor diyebiliriz.

2019 Aksesuar Modelleri

Metal kordonlu saat modelleri ve deri kordonlu saat modelleri şu sıralar çok fazla ilgi görmeye başladı. Spor saat modelleri gençlerin ilgisini çeken tasarımları ile hoş aksesuar üretiyor. Bayan bileklik modelleri erkek bileklik modelleri ile sıkı bir rekabet içerisinde bulunuyor. Metal bileklik daha çok gençler tarafından seviliyor. Bayan trend kolye kişiye özel has tasarımları sayesinde şu sıralar  çok popüler durumda. Teknolojinin gelişmesi ve rekabetin bir hayli fazla olmasıyla birlikte saat fiyatları çok uygun. Aynı şeyi erkeklerin aksesuar olan tesbih fiyatları içinde söyleyebiliriz.

Yeni yıldan sonra piyasaya çıkacak olan 2019 bilezik modelleri podyumlarda ve vitrinlerde yerini aldı. Tesbih modelleri farklı materyaller ve şekilleri ile çeşitlilik gösteriyor. Çanta modelleri 2019 tasarımları ile çantaya farklı bir bakış açısı getirdi diyebiliriz. Yeni sezon aksesuar ve çanta al'mak isteyen hanımlar için yeni ürünler görücüye çıktı. Ayrıca yeni sezon sırt çantası bayan modelleri bir hayli iddialı gözüküyor. Son yıllarda erkeklerin büyük ilgi gösterdiği gümüş kolye erkek tasarımları ile taktir kazandı.