0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme
Ev Yaşam
Sıralama

Ev Yaşam

Ev yaşam ürünleri günlük hayatımızda kullandığımız ve ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu ürünlerin nerede nasıl işimize yarayacağını asla kestiremiyoruz. Örneğin bir el feneri elektriğin olmadığı zamanlarda işimize en çok yarayacak bir alet. Günümüz teknolojisi ile birlikte bir çok fonksiyona sahip el feneri bulunuyor. Zoomlu el feneri ve şarjlı el feneri bunlardan bir kaçı sadece. Zoomlu profesyonel dürbün ailecek pikniğe gittiğinizde etrafı izlemenize yardımcı olacak bir ürün. Zıp zıp şişme geyik çocukların en sevdiği oyuncakların başında gelir. Zig zag tütün sarma makinası tütün seven insanların kullandığı pratik bir alet. Profesyonel bukle yapma maşası hızlı ve pratik bir şekilde saçlarınıza şekil vermeyi sağlayacak bir ev yaşam ürünü.

Pilates seti evde spor yapan insanların son yıllarda kullandığı popüler ürünlerin başında geliyor. Pilates topu her yaştan ve her kesimden spor yapmayı seven insanlar tarafından sevilerek kullanılıyor. Metal kollu sigara sarma makinası pratik ve kolay bir şekilde tütünü sarmanıza yardımcı olacak teknolojik bir ürün. Zayıflama kemeri gün içerisinde evde yada iş yerinde günlük hayatınıza devam ederken aynı zamanda kilo vermenizi sağlayacak bir üründür. Yüzey taşlama ve kesme makinesi ev içerisinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda çok işinize yarayacak bir ev yaşam ürünü.

Ev Yaşam Ürünleri

Yüz masaj aleti ile akşamları günün yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlayacak aynı zamanda cildinizi gergin tutacak bir ürün. Wiriless hızlı şarj cihazı ile birlikte piknikte yada dışarıda her hangi bir yerde telefonunuzu şarj etmenizi sağlayacak. Kapı hidroliği ile kapıları kapatma derdine son verin. Evinizde lazım olacak bir başka ürün ise acil durum lambası olacaktır. Yılan kamera ile görmek isteyip de göremediğiniz her yeri görebileceksiniz. Bulutun kulaklık (Bluetooth kuluklık) her zaman ihtiyaç duyacağınız teknolojik ürünlerden birisi olup müzik sevenlerin favorisi. Bluetooth kuluklık mp3 çalar hayatın her anında müzik dinlemenize yardımcı olacak bir ev yaşam ürünü.

Yedek başlıklı vileda ile günlük temizliğinizi yaparken hem yorulmayın hem zamandan tasarruf edin. Yeşil Lazer Pointer ile başta kediniz olmak üzere evcil hayvanlarınız ile keyifli anlar geçirin. Kitap okuma gözlüğü son yıllarda çok kullanılmaya başlandı. Özellikle yatarak kitap okuma gözlüğü rahatına düşkün insanların tercihi olmayı başardı. Xiaomi firması son yıllarda bir çok teknolojil ürün çıkardı bunlardan Xiaomi Wifi Sinyal Güçlendirici çok popüler olanlardan. Bir diğeri ise Xiaomi Bluetooth Kulaklık özellikle gençler tarafından çok seviliyor. Bunlara ek olarak X-bass Speaker Xbeat Hoparlör pc yada başka bir müzik aletini bağlanabilen pratik bir ev yaşam ürünü.