0
Fiyat Aralığı
Listeleme
Pantolon
Sıralama
Ürün bulunamadı.

Pantolon

Pantolon, kadınlar için hayatın her anında giydikleri spor, klasik, jean ve kumaş olmak üzere bir çok model ve tasarıma sahip kıyafetlerden. Bu bayan kot modeli ile gün içerisinde evde yada dışarı çıkarken kullanabileceğiniz şık bir model.

Yırtık kot son zamanların popüler kot modellerinden giydiğinizde farkınızı yansıtmış olacaksınız. Bayan jean ile yapacağınız kombinler sizi kimi zaman asi, kimi zaman cool bir havaya sokacak. Yüksel bel jean olan bu ürün sizi bulunduğunuz ortamda bir adım öne çıkaracak.

Son zamanlarda yüksel bel jean bu yüzden bu kadar popüler ve çok seviliyor. Sitemizde bulunan boyfriend kot kategorisine bakmanızı öneririz. Boyfriend jean ve siyah kot modellerini çok beğeneceksiniz. Kot pantolon pratik bir bayan giyimi olup sade ama bir o kadar da şık bir kıyafet. 

Siyah kot bir çok farklı tasarım ve modelleri ile siz hanımlara kombin yaparken büyük yardımda bulunuyor. Bu tasarımlar arasında bayan kot modelleri sportif görünüm için aradığınız model olabilir. Son yıllarda yırtık jean modelleri hem erkek hemde kadınlar tarafından çok beğenildi.