0
Fiyat Aralığı
Listeleme
Tesettür Etek & Pantolon
Sıralama
Ürün bulunamadı.

tesettür etek

Tesettür etek, farklı model tasarım ve yeni sezon modelleri ile haydial.net adresinde. Görmek için tıklayın. Saks mavisi etek ile şıklığı ve zarafeti yakalamış olup bulunduğunuz ortamda ışıl ışıl parlayın. Bel likralı olması sebebi ile belinizi rahatça kavrayıp hoş bir görüntü oluşturacak.

Hayatın her anında rahatlıkla giyebileceğiniz bu etek modeli ile resmi davetlere de katılabilirsiniz. Uzun etek modelleri bacaklarına güvenmeyen bayanlar için her zaman kurtarıcı olmuştur. Tesettür etek modelleri de uygun olan bu etek modelleri ile tesettür giyim de bayanlarda kullanabilir. Kalem etek modeli olmasından dolayı bir çok davette de kombin yapabileceğiniz bir ürün. Siyah kalem etek saks mavisi bu eteklerden sonra pek tercih edilmiyor ve sevilmiyor.

Siyah etek, kadınların hayatının her anında severek giydikleri kıyafetlerdir. Gün içerisinde yada dışarı çıkarken veya çalışan hanımların tercih ettikleri kıyafet türüdür. Bu etek modeli ile bulunduğunuz yada girdiğiniz her ortamda tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak. Etek modelleri kadınların hayatının büyük bir bölümünü oluşturur. Tesettür uzun etek olsun tesettür kloş etek modeli olsun sevilerek giyilen modellerdir.

Tesettür etek pantolon

Bir çok farklı modeli olan etek modelleri her mevsim tercih edilir. Tesettür kot etek bunlardan birisidir. Dört mevsim de giyilebilen bir model olup her kadının gardırobunda bulunur. Deri etek  ve tesettür uzun etek mevsim ayırt etmeksizin iddialı ve cesur kadınlar tarafından tercih edilir. Etek modelleri 2019 yılında yapmış olduğu değişim ve tasarımlar ile çok beğenildi.

Tesettür kadife etek özellikle sonbahara girdiğimiz bu günlerde sevilen modellerden bir tanesi. Kısa etek modelleri fiziğine ve bacaklarına güvenen bayanların tercih ettiği cesur modellerdir. 2019 Etek modelleri ile büyük bir çıkış yakalayan modellerden esinlenerek günümüz etek modelleri üretiliyor. Tesettür etek kombinleri için etek kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Diz altı etek genç ve orta yaşlı bayanların ilk tercihi olsa da her yaştan bayanların severek giydiği bir model. Tesettür balık etek modelleri özel gün ve davetlerin vazgeçilmez etek modelidir. Kışlık etek modelleri vitrinlerde yerini aldı ve bayanlar tarafından büyük beğeni topluyor.Bu sezon ki etek modelleri sokak modasına yön vermekle birlikte çok sevilen etek modelleri arasında yerini aldı.