0
İADE KOŞULLARI

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?                                                                                                        

Satın aldığınız ürünün teslim alınmasını takip eden 14 gün içerisinde, tarafımıza fatura içinde yer alan iade formunu doldurarak, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, fatura ile birlikte eksiksiz doldurarak YURTİÇİ KARGO Müşteri No: 462705272 ile aşağıda belirttiğimiz adresimize karşı ödemeli gönderim sağlayabilirsiniz.

        İade Adresimiz:

        Berat BAK - Haydi Al

        Yunus Emre Mah. Park Sok. No:5 D:10 Pursaklar / Ankara

 

İade işlemleri:

Haydi Al üyelerinin sebep göstermeden cayma hakkı 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti Haydi Al tarafından karşılanmayacaktır.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.

*Takı kategorisine ait ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir (küpe, kolye, broş vb.)

*İç giyim ve kozmetik kategorisine ait ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir.

Sitemiz alışveriş koşullarında belirtilen ücretsiz kargo kampanyası, iade işleminizden sonra değişiklik gösterebilir. Örneğin; 100 TL üzerindeki ücretsiz kargolu siparişinizde yer alan ürünlerin bazılarını iade ettiğinizde ve sizde kalacak yeni sipariş tutarınız 100 TL alt limitinin altına düştüğünde, 5,99 TL kargo ücreti kesintisi yapılacaktır.

Kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, fatura içinde yer alan iade formuna IBAN ve Hesap Sahibi Adı bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme tahsilat bedeli (12 TL) iade edilmemektedir.

Ürünlerin renk, beden veya farklı bir model ile değişimleri yapılmamaktadır. Eğer sipariş verdiğiniz ürün yanlış beden veya renkte gelmiş ise iadeleri kabul edilmektedir.