0
KARGO VE ÖDEME KOŞULLARI
Ödeme ve Teslimat
Sitemiz üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmektedir. Ancak kapıda ödeme seçerseniz Yurtiçi kargo firmasının hizmet bedeli olan 12 TL ekstra olarak sepetinize eklenir. Kapıda ödeme ile alakalı ayrıntılı bilgi için tıklayın.
1) Banka Havalesi veya EFT yaparak tüm bankalardan hesabımıza (TL) ücreti göndererek alışveriş yapabilirsiniz.
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile internet alışverişine açık herhangi bir karttan tek ödeme ya da bütün kredi kartlarınıza (bazı kartlarda bankanın izin verdiği) 9 veya 12 taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ancak yine kanunlar gereği Kozmetik ürünlerde taksitli satış mümkün değildir. Yalnızca tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Bu yüzden eğer toplu alışveriş yapacaksanız kozmetik ürünlerinizi ikinci bir sipariş olarak geçiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Haydi Al üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler Aras, PTT, MNG, Yurtiçi kargo firmalarıyla gönderilecektir.
Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Kapıda Ödeme
Tüm kapıda ödeme siparişleri Yurtiçi Kargo aracılığı ile Ankara merkezli Türkiye'nin 81 iline gönderimi sağlanmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme sırasında lütfen nakit bulundurun. Kargo firması anlaşmalarımızdan dolayı ödemeyi yalnızca Nakit kabul etmektedir. Kredi kartı ile tek çekim mümkün değildir.
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@haydial.net adresine mail gönderin ve durumu 0312 440 2 441 no'ya bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.