0
Markalar
Fiyat Aralığı
Listeleme
Oyun & Aksesuarları
Sıralama

Oyun & Aksesuarları

Oyun & Aksesuarları, teknoloji ile birlikte gelişerek inanılmaz işler başardı. Günümüzde sanal gerçeklik oyunları, oyun konsolları ve aksesuarları oyun sevenlerin ilgisini görüyor. Özellikle müzik dinlemeyi seven ve oyun için çok kullanışlı olan RAZER KRAKEN CHROMA 7.1 V2 OVAL KULAKLIK son teknolojiye uygun yapılarak çok beğenildi. Bir başka yeni teknoloji ürünü olarak RAZER BLACKWIDOW ULTIMATE 2019 diyebiliriz. Oyun severler bilirler çok iyi oyun aksesuarları. CS go gibi oyunlarda oyun perfoprmansınızı maksimuma çıkaracak bir ürün olan RAZER MAMBA ELITE MOUSE çok ilgi gösterilen bir mouse. Dünya genelinde çok satılan ve Türkçe olarak üretilen RAZER BLACKWIDOW ELITE TÜRKÇE KLAVYE oyun severleri tatmin etti diyebiliriz. Oyun & Aksesuarları çok büyük değişim ve yenilikler ile oyun sevenleri meraklandırmaya ve heyecanlandırmaya devam edecek gibi.

Ülkemizde oyuna olan düşkünlük ve sevgi sayesinde bir başka Türkçe olarak üretilen klawye RAZER HUNTSMAN TÜRKÇE KLAVYE diğer aksesuarlar gibi bu da çok sevilen bir ürün. Yeni teknoloji olan RAZER MOUSE BUNGEE V2 bir çok kişi tarafından beğeni gördü. PS serilerinni hepsine uyumlu olarak üretilen TURTLE BEACH RECON 150 PS4 fiyatı ve özelliği sayesinde çok satılan ürünlerin başında geliyor. Yine aynı teknoloji ile üretilen farklı özelliklere sahip TURTLE BEACH EAR FORCE PX24 KULAKLIK PS4 oyun sevenlerin favorilerinden. Bunlara ek olarak bir başka kulaklık TURTLE BEACH RECON 60P KULAKLIK PS4 yine çok uyumlu olması sebebi ile çok seviliyor. Oyun & Aksesuarları gelişmeye böyle devam edersen ilerleyen yıllarda inanılmaz teknolojik ürünler hayatımıza girecek.

 Oyun & Aksesuarları

Turtle beach serisinden bir başka sevilen ürün olan TURTLE BEACH RECON 50X KULAKLIK XONE oyunun içinde yaşıyormuş hissini hissettirecek bir ürün. Hafif ve kırılmaz sert plastikten yapılan RAZER BASE STATION CHROMA ekipman ve çok yönlülük kazandıracak bir teknoloji harikası diyebiliriz. Son yıllarda sosyal medya (youtube, twitch vs) üzerinden bir çok kullanıcı yayın açarak izleyenleri eğlendiriyor. Bu mikrofon ile daha kaliteli yayınlar yapacaksınız RAZER SEIREN ELITE MİKROFON. Biraz önce bahsettiğimiz yayınları bu harika mikrofon ile de yapabilirsiniz çok fazla bir fark yok ikisi arasında isimleri farklı RAZER SEIREN X MİKROFONOyun & Aksesuarları arasında mouse pad olarak herkesin sevdiği popüler bir marka olan RAZER SPHEX V2 MOUSEPAD daha kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Ses sistemi ve mikrofonlarda kalite isteyen kullanıcılar için önerimiz RAZER NOMMO CHROMA HOPARLÖR olacaktır. Son teknoloji ile optimize edilen RAZER RAIJU GAMEPAD PS4 PC ile rakiplerinize karşı avantaj sağlayacaksınız. Son teknoloji ile üretilen mouselar arasında ilk sırada bulunan RAZER LANCEHEAD MOUSE ile daha keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirin. Çift el uyumlu olarak üretilen ilk mouselardan birisi olan RAZER LANCEHEAD TOURNAMENT ED. MOUSE rakiplerine kıyasla daha kullanışlı.